Greta: „Durys lyg į naują gyvenimą“

Gretos durys

„Noriu pokyčių arba projektas „Durys“. Taip jau būna gyvenime, kad trūkstant teigiamų pokyčių imiesi keisti viską kas yra aplink, t.y. pirkti naujus sijonus, perdažyti plaukus, o gal net keisti interjerą. Pirmųjų nepakankant, sugalvojau įrengti savo namuose duris (vietoj arkos) ir perdažyti dviejų kambarių sienas. Kaip dangaus siųsta pasitaikė vyriskosrankos.lt komanda, kuriai nuo pat susitikimo pradžios jaučiau pasitikėjimą. Pasakiau savo norus ir palikus meistrui raktus nuo namų savaitei pabėgau atostogų – maniau, ir galvą pravėdinsiu, ir išvengsiu gyvenimo dulkių lavinoje.

Grįžus ir įžengus namo, pirma mintis – jei būčiau palikus neskalbtų drabužių ir juos būčiau radus išskalbtus! Galvojau, juk dar vyksta remontas, namie bus daug šiukšlių, dulkių, įrankių – nebus nė kur kojos pastatyti. Ir apstulbau, kai pamačiau, kad namai švyti – viskas sutvarkyta, rakandai ir medžiagos sudėti į vieną vietą. Jokių šiukšlių ar betvarkės. Naujosios durys įstatytos taip kaip norėjau – dailiai, gražiai, be priekaištų. Nors buvau prigąsdinta apie sienų glaistymą ir dažymą, nepastebėjau nė žymės šio „siaubo“ liekanų savo namuose. Netikėjau, kad būna tokių tvarkingų meistrų.

Likau sužavėta savo naujomis sienomis. Tačiau atidžiau apžiūrėjusi pastebėjau dar šį tą… Buto durys varstėsi tyliau, vonioje dingo žiojėjančios skylės tarp plytelių, o sieninės spintos veidrodis užsidarinėjo kaip naujas. Meistras turi ne tik puikias rankas, bet ir dėmesingas akis bei rūpestingą širdį. Tariu didelį AČIŪ vyriškosrankos.lt komandai!!!“

Permainų akimirkos: