Apie idėją

Kodėl gimė ši idėja? Todėl, kad kai kažkam tam tikra patirtis ir įgūdžiai atrodo savaime suprantami ir nekelia nuostabos, kitam – tai it aukso puodas! Kalbu apie savo vyro sugebėjimą… meistrauti!

Kostiumuoti miesto vyrai matyt tik pakraipytų galvą „hm, būta čia ko”, bet užtat moterys (kurioms labiausiai užkliūna „kampų nelygumai”) tokią savybę, tikiu, įvertintų 10 su pliusu. Ypač mamos, ypač gyvenančios savarankiškai, ypač tos, kurios tiesiog trokšta, kad pagaliau būtų PASIRŪPINTA NAMAIS.

Norą didžiuotis „senovišku vyriškumu” paskatino mano auksarankis senelis Albertas. Nebaigęs jokių „techninių“ mokslų, jis sodo namą Palangoje savo rankomis pastatė (su broliu jam padėjom plytas nešioti, drenažą kloti), sumąstė, kaip medžio apdirbimo stakles sumontuoti, sukūrė ne vieną žaislą, šalia kurių fotografuodavo poilsiaujančius vasarą…

Kuomet tokius „fokusus” Igoris namie pradėjo išdarinėti, aš pasijutau lyg grįžusi į nerūpestingą vaikystę. Susitvarkė „nusmegusios” durys, varvantys čiaupai, langų plyšiai, elektros lizdai atsirado ten, kur jų trūko, balkonas pasipuošė naujomis plytelėmis, o aš – plačia šypsena. NEREALU, kai vyras turi auksines rankas!

komanda

Šiandien šiuo turtu norime pasidalinti abu. Įdarbinti vyro ilgametę patirtį ir žinias, o man – leisti pavadovauti :). Juk laimė slypi ne kažkur anapus, o čia, panosėj. Norime suteikti malonumą džiaugtis gražesniais namais, o mainais – būti reikalingiems ir įvertintiems. Kokias paslaugas teikiame?

Nuoširdžiai Aistė
Jūsų meistro „vadyba”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s